Energie pro Q.City zajistí spolehlivý regionální dodavatel

25.4.2018

Na komplexu bytových domů Q.City se bude podílet teplárna CTZ. Spolupráce ST Development s tímto regionálním dodavatelem tepla a elektřiny se osvědčila už při výstavbě bytových domů Sluneční terasy I, II a III. „Jejich přístup, komunikace i odvedená práce byly perfektní, proto jsme velmi rádi, že obyvatelům Q.City bude dodávat jak teplo, tak i chytrou elektrickou energii,“ říká jednatel ST Development Petr Kvapil.

Partnerství s lokálním dodavatelem energií přináší několik výhod. Na rozdíl od velkých nadnárodních firem je CTZ nejen výrobcem a dodavatelem tepla, ale i investorem do rozvoje inženýrských sítí v našem regionu.

„V rámci našeho partnerství postaví CTZ část rozvodů a vybaví každý z bytových domů výměníkovou stanicí, jejíž provoz bude kompletně zajišťovat. Majitelé bytů v Q.City si tak ušetří komplikace a výdaje spojené s údržbou a revizemi nebo budoucí výměnou technologie, jako je tomu například u domovních kotelen,“ vysvětluje Petr Kvapil a dodává: „ST Development, jako realizátor projektu Q.City, zapojuje místní firmy do všech svých projektů. Podporujeme tak rozvoj celého našeho regionu i v příštích letech.“

​„S výrobou a distribucí energií na Uherskohradišťsku máme zkušenosti přes dvacet let. Zakládáme si na tom, že jsme pro naše zákazníky spolehlivým partnerem, který jim poskytuje kompletní, odborné služby za výhodné ceny a bez starostí. Naše chytrá energie je navíc šetrná
k životnímu prostředí, což vnímáme jako další přínos pro celý region,“
potvrzuje Kamil Ondra, jednatel společnosti CTZ s.r.o.

Obyvatelé Q.City tak budou moct díky spolupráci ST Development a CTZ řešit všechny své záležitosti ohledně energetických služeb u jednoho lokálního dodavatele.

autor článku: Petra Kučerová