RODINNÉ DOMY SÝKORY - moderní, komfortní bydlení s výbornou lokalitou

30.4.2023

Po dlouholetých zkušenostech s výstavbou bytových domů se společnost ST development rozhodla rozšířit své portfolio a přichází se zcela novým projektem s názvem Rodinné domy Sýkory v lokalitě Zlín Prštné. Nově vzniklá rezidenční lokalita Sýkory se nachází na západním okraji širšího centra města Zlína, a to konkrétně na jižní straně stejnojmenného kopce o výšce 316 m n. m.

Jak popisuje projekt manager Ing. Kateřina Kvapilová:,, Velmi se těšíme na svěží vítr do našich plachet s projektem, který je našemu srdci blízký a je zacílený na rodiny s dětmi. Dlouho jsme si s myšlenkou výstavby rodinných domů pohrávali, ale čekali jsme na promyšlený projekt s vhodným umístěním, který bychom si jako mladá rodina sami uměli představit k bydlení. 

Proto jsme se po obdržení nabídky na koupi tohoto projektu dlouho nerozmýšleli. Projekt nás okouzlil jednak svým jednoduchým, čistým a moderním designem, tak především lokalitou!” Atraktivní místo Sýkory umožňuje bydlení na periferii města, takřka v přírodě. Nabízí jak nádherné výhledy do okolní krajiny, tak těsnou blízkost do centra města. Místo je ideální pro klienty vyhledávající klidné a bezpečné bydlení v moderních, kvalitních a vkusných domech se snadnou dopravní dostupností.

Cílem naší společnosti je v daném území vytvořit zcela novou ulici, která bude působit uceleně, s architektonicky navrženým designem a detailně promyšleným dispozičním řešením. Domy jsou urbanisticky citlivě vsazeny do okolního prostředí tak, aby nabídly maximální soukromí a využitelnost pozemků.

Projekt Rezidence Sýkory je solitér čtyř čistých, elegantních objektů přirozeně vsazených do terénu, z nichž se každý objekt skládá ze dvou samostatných a architektonicky citlivě řešených rodinných domů. Celkem 8 rodinných domů se dvěma nadzemními podlažími. Velkorysé prostory pro bydlení nabízí okolo 140 m2 užitné plochy a dispozičním řešením 4+kk jsou vhodné především pro rodiny s dětmi.

Všechny domy budou vybaveny vlastní garáží se snadným vjezdem z ulice a parkovacím stáním před domem. Součástí je také terasa navazující na zahradu čítající kolem 150 m2.

Již ve standardním vybavení budou použita moderní řešení a kvalitní materiály, které plně odpovídají současným trendům. Samozřejmostí jsou velkoformátová hliníková okna s izolačním trojsklem, podlahové vytápění, v koupelnách velkoformátová dlažba v kombinaci se sanitou renomovaného dodavatele Los Kachlos.

Budou-li chtít budoucí majitelé využít možnosti klientských změn, jsou zváni do studia firmy Los Kachlos, kde budou moci vše konzultovat se specialisty.

Vytápění a ohřev vody rodinných domů bude řešeno tepelným čerpadlem, které v porovnání s původními zastaralými zdroji tepla dokáže ušetřit spoustu námahy i peněz.

Projekt Rodinné domy Sýkory je prvním projektem společnosti ST development, který financuje kompletně z vlastních zdrojů bez použití bankovní instituce. Platební podmínky jsou přizpůsobeny možnosti využívat hypoteční financování, záloha činí 20% z celkové kupní ceny, 40% kupní ceny složí klient po dokončení hrubé stavby a zbylých 40% po kolaudaci a dokončení domu. 

Na projekt bylo vydáno pravomocné stavební povolení a nic nebrání k zahájení oficiálního prodeje, který bude spuštěn v průběhu května. Samotná výstavba bude zahájena v létě a hrubé stavby prvních domů lze očekávat do konce tohoto roku. První klienti by se mohli stěhovat již v létě příštího roku.


Zájemci se mohou obracet se svými dotazy na projekt manažera Ing. Kateřinu Kvapilovou na tel.: 733 689 302 nebo email: katerina.kvapilova@stdevelopment.cz.

autor článku: KK