Poděkování za spolupráci i projevenou důvěru v roce 2022 a naše plány pro rok 2023

28.12.2022

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim klientům, obchodním partnerům i našim spolupracovníkům za rok plný horentní činnosti a výsledků.

Jako první projekt naší společnosti mimo město Uherské Hradiště jsme zrekonstruovali, vystavěli a úspěšně kompletně vyprodali projekt Rezidence Ševcovská Zlín. Zkolaudovali jsme dokonce s měsíčním předstihem oproti covidem narušeným plánům! První klienti si přebírali tedy své nové byty již před Vánocemi. 

Po akvizici našeho prvního projektu ve městě Přerov a nezbytných projekčních přípravách a úpravách jsme započali v listopadu s obsáhlou vnitřní demolicí historického domu v centru Přerova s vizí nového bytového projektu Rezidence Čechova. Revizí převzatého projektu jsme výrazně navýšili počty zejména malometrážních jednotek, z nichž část uvažujeme připravit, namísto přímého prodeje, k pronájmu. Razantní oživení na bezmála dvě desítky let spícím přerovském bytovém trhu se okamžitě odrazilo v zájmu klientů, což nás těší.

V roce 2023 naše společnost nejprve dokončí a předá klientům čvrtý, poslední, dům projektu Sluneční terasy (ST IIII) Uherské Hradiště, abychom se mohli plně věnovat probíhající výstavbě - již delší dobu vyprodaného - projektu Bílé domy v Otrokovicích s cílem jej do konce léta dokončit, jakož i pokračování výstavby zmíněného přerovského projektu Rezidence Čechova. 

V novém roce a s novou studií připravujeme i novou výstavbu v Uherském Hradišti a to v podobě třetí varianty projektu Kotelna ve Staré Tenici.

Také jsme započali přípravu studie a vrhneme se na povolování atraktivního bytového areálu Rezidence Sýpka v Otrokovicích, který nabídne jednotky jak k prodeji, tak k pronájmu.

A aby tomu nebylo málo a nejednalo se pořád jen o bytové domy, chystáme se i na něco jiného, poprvé to budou rodinné domy, bližší informace už na jaře...a možná rovnou i zahájení prodeje. 

autor článku: PR