Q.City budujeme s předstihem, na řadě jsou Sluneční terasy IIII

27.8.2018

Na sídlišti Východ v Uherském Hradišti pilně probíhají stavební práce na bytových domech z projektu Q.City. První dva domy, Brown a Green, se nyní nachází ve stádiu hrubé stavby. Domy Red a Yellow přijdou na řadu vzápětí. A protože vše jde stavbařům pěkně od ruky, developerská společnost ST development už se pomalu pouští do prací na dalších projektech.

Jak říká jednatel společnosti ST development Petr Kvapil, postup prací prací má dokonce oproti plánu mírný předstih.

„První dvě stavby jsou právě v těchto dnech ve stádiu dokončení hrubé stavby, protože dodavatelé dodržují stanovené harmonogramy. S prací společnosti Navláčil stavební firma, s.r.o. jsme nadmíru spokojeni. Proto se do stavby domů Red a Yellow pustíme o měsíc dřív,“ prozrazuje Petr Kvapil.

Jedním dechem ale dodává, že k dispozici zájemcům je v celém projektu Q.City už pouze posledních pár bytových jednotek.

„Brown a Green jsou dnes už kompletně rozprodány, a i když u Red a Yellow jsme takříkajíc ještě ani nekopli do země, byli jsme sami příjemně překvapení, že zájemci už si i zde rozebrali všechny bytové jednotky kromě tří posledních. Setkali jsme se s tím, že lidé bývají z této situace překvapení, protože se domnívají, že pokud bytové domy ještě fyzicky neexistují, není možné byty v nich koupit.“

Na obzoru jsou Sluneční terasy IIII

Vzhledem k potěšujícímu průběhu staveb projektu Q.City už proto společnost ST development začíná napínat síly k dalším projektům. Proto se zájemci o cenově přijatelné bydlení v klidové lokalitě nemusí obávat, že by s výstavbou bytů byl konec.

V tuto chvíli ST development pracuje na dalších třech developerských projektech v rámci Uherského Hradiště, a to jak na bázi prodeje, tak pronájmu. V reakci na poptávku se společnost rozhodla co nejdříve připravit k realizaci projekt Sluneční terasy IIII.

„Koncept bude stejný jako u předchozích domů z řady Sluneční terasy, pouze projde technickou a kvalitativní modernizací. Jelikož se můžeme opřít o kvalitní dodavatele, a jak už jsem zmínil, jsme s pracemi na předchozích projektech v předstihu, můžeme zintenzivnit práce na Slunečních terasách, abychom mohli vyhovět překvapivě velké poptávce. Pracujeme tak, abychom bytové jednotky na Slunečních terasách IIII mohli během pár týdnů či měsíců uvolnit do předprodeje,“ prozrazuje Petr Kvapil.

Realitní kancelář Sluneční reality tak bude zájemcům nabízet exkluzivní rezervace a možnosti předprodeje na projektu Sluneční terasy IIII od podzimu tohoto roku.


autor článku: Petra Kučerová