Q.City je vyprodáno, pracujeme na Slunečních terasách IIII

27.9.2018

V průběhu měsíce září společnost ST development prodala i poslední byty v moderním komplexu Q.City na uherskohradišťském sídlišti Východ, tedy v domech Brown, Green, Red a Yellow. V tuto chvíli se tak začíná naplno soustředit na rozšíření komplexu Sluneční terasy, konkrétně posledního domu s názvem Sluneční terasy IIII.

Projekt Q.City je v tuto chvíli kompletně vyprodán, a to včetně posledního domu s označením Yellow, který společnost začne stavět příští týden, opět s měsíčním předstihem.

„Velmi příjemně nás zájem o byty na Q.City překvapil. A v reakci na to, o co jsme u klientů zaznamenali největší zájem, jsme upravili podobu bytových jednotek na Slunečních terasách IIII. Celý dům tak projde několika změnami,“ říká jednatel ST development Petr Kvapil.

Tou nejpodstatnější změnou je, že ST development zrušila koncepci bytových jednotek 1+kk a nahradila ji koncepcí 2+kk.

„Projekt Q.City poptávku po bytech 1+kk v lokalitě Mařatice-Východ dostatečně nasytil. Evidujeme ale poptávku po bytových jednotkách o velikosti 2+kk, kterou jsem v rámci Q.City dostatečně nepokryli. Proto ve Slunečních terasách IIII nabídneme 2+kk s menší výměrou pro investory a 2+kk s větší výměrou na bydlení,“ prozrazuj Petr Kvapil.

Více komfortu, kvality i zeleně

​V komplexu Q.City společnost vystavěla spíše investiční byty. V současné době ale výrazně stoupá poptávka po bytech určených přímo k bydlení, a proto se ve Slunečních terasách IIII zaměří právě tímto směrem.

„Proto budou na Slunečních terasách IIII k dispozici krásné bytové jednotky rodinného typu 3+kk i 4+kk. U všech došlo oproti předchozím domům Slunečních teras k drobným dispozičním změnám. Například jsme zjistili, že si klienti přejí co největší obývací pokoje, a tak jsme jim je navrhli,“ doplňuje Petr Kvapil.  

Větší obývací pokoj ale není jediným vylepšením. První dům z komplexu Slunečních teras byl postaven v roce 2011, a tak kromě přirozené inovace na kvalitě získá i celkový standard všech bytových jednotek. Kvalitnější budou okna, dveře i koupelny. K domu bude náležet i víc zeleně. Na plochu domu o výměře zhruba 650 m² to bude 1 800 m² zelených ploch.

„Ke každé bytové jednotce bude náležet balkon, lodžie nebo terasa a sklepní kóje. A navýší se, oproti předchozím projektům, i počet parkovacích stání. Část z nich bude veřejná, část volně k prodeji,“ slibuje Petr Kvapil.

Výstavbu bytového domu Sluneční terasy IIII chce společnost ST Development povolit a zahájit do konce příštího roku. Informace k cenám a rezervačnímu předprodeji získáte u Jana Baráka v realitní kanceláři Sluneční reality. ​

autor článku: Petra Kučerová